Платежный шлюз WesternBid для Shopify

Платіжний шлюз WesternBid для Shopify

Для початку роботи потрібно:

 1. Звернутися в  WesternBid і отримати Merchant account та Secret key (необхідно зареєструватися на сайті  westernbid.com і написати заявку на shop@westernbid.info із зазначенням Вашого логіну в Western Bid та адреси Вашого магазину).
 2. Встановити в магазин Shopify  додаток для підключення до платіжного шлюзу
 3. Встановити до магазину Shopify платіжний шлюз WesternBid Payment Gateway
 4. Провести тестовий платіж

Опис підключення:

 1. За Вашим запитом перевіряється чи відповідає магазин вимогам WesternBid. Після проходження перевірки Ви отримаєте Merchant account та Secret key.
 2. Для налаштування програми WesternBid Payment Gateway потрібно заповнити поле Shopify payment (потрібно придумати пароль для шифрування даних, що передаються), а також отримані від WesternBid Merchant Account і Secret Key.Настройки платежного шлюза WesternBid для Shopify
 3. Встановіть платіжний шлюз WesternBid Payment Gateway із програми (див. пункт 2 розділ Install gateway). Перейдіть до адмінчастини магазину Shopify в розділ Settings — Payment providers, у секції Alternative payments виберіть встановлений шлюз PayPal Payments. Шлюз буде доступний лише якщо в налаштуваннях магазину Shopify (Settings — General) встановлена країна Білорусь або Україна. Вкажіть в налаштуваннях підключення адресу Вашого магазину (без .myshopify.com) та придуманий Вами пароль із пункту встановлення 2 Shopify payment.
 4. Додайте телефон до адмінчастини магазину Shopify
  Admin -> Settings -> Checkout -> Form options -> Shipping address phone number - required
 5. Проведіть тестовий платіж через PayPal за допомогою тестового екаунту PayPal (email: sb-vpluq480948@personal.example.com, password: o0g1*V&S)
 6. Отримайте дані дані тестової (реальної) транзакції. Перейдіть до адмінчастини магазину Shopify в розділ Orders, відкрийте потрібний ордер і в меню More actions виберіть пункт Transaction data.
  Отримані дані надішліть на shop@westernbid.info для тестової, потім реальної покупки.

Нижче докладна відео-інструкція щодо підключення платіжного шлюзу WesternBid (PayPal) у Shopify.