Как начать продавать на eBay с Shopify. Интересный опыт Украины.

Як почати продавати на eBay з Shopify. Цікавий досвід України.

Сьогодні eBay другий за відвідуваністю маркетплейс у світі – понад 800 млн відвідувань на місяць. На eBay зареєстровано 11 тис. українських підприємців, активних продавців - 4 тис.

Найкраще на eBay продаються товари по $100.

Близько 50% виручки українським підприємцям приносять США.

З літа 2021 року підприємці з України можуть вести транзакції на eBay через Payoneer.

УкрПошта запустила програму eBay Growth Program для підтримки малого та середнього бізнесу. Мета - полегшити реєстрацію та адаптацію на маркетплейсі. Реєстрація займає близько тижня. Маркетплейс запросить документи та поцікавиться походженням товару.

Важлива частина роботи на eBay – система рейтингу. Шанси потрапити на ваш майданчик у тих, хто був спочатку активним покупцем - потрібен trusted account покупця. Щоб якнайшвидше вирішити питання з довірою, рекомендується подавати заявку на eBay. через Укрпошту.

Наступне випробування - негласний тримісячний випробувальний термін. Тільки після 10 позитивних відгуків еккаунт відзначать як trusted. Слід проявляти активність щодня - наприклад, прочитати весь розділ Help, звертатися до eBay Community, звертатися до підтримки. Система фіксує усі. Потрібно засвітитись. Показати, що ви зацікавлені в роботі з eBay.

Спочатку eBay обмежує кількість товарів десятьма та сумою $500 на місяць. І краще не вибирати весь ліміт одразу. Рекомендується почати з 1 товару, продати його, отримати позитивний відгук і потім додавати інші товари. Але не частіше, ніж 1-2 товару на тиждень.

Згодом ліміти підвищаться. Але краще звертатися на підтримку підвищення лімітів - так швидше.

Як не бути забаненим? Потрібно бути готовим та надати інформацію про походження товару. Чи не порушувати авторські права. Якщо є сумніви, то краще відмовитись від продажу проблемного товару.

Як просувати товар?

Комісія eBay – 15%. Більше половини товару просуватиметься при платній рекламі через eBay Promoted Listings. Чудово для просування підходять аукціони. Причому покупцем може бути не тільки переможець, але й покупці, що залишилися - ніхто не заважає їм зробити Best Offer.

Наступний рівень – статус Best Seller. Як отримати? Мінімум 100 продажів на суму від $1000, 98% позитивних відгуків, доставка за пару днів.

Правила заповнення картки товару прості - короткі заголовки, схожі на ключові слова при пошуку Google.

Для підключення eBay до Shopify магазину є безліч програм. Додаток від eBay користується невтішними відгуками через недостатню інтеграцію - не передаються відомості про варіанти продуктів, тільки самі продукти. Програма з найвищим рейтингом користувачів - Integration for eBay . Огляд роботи програми читайте у наступній частині.

І насамкінець. Не забувайте дякувати кожному клієнту про успішну покупку. Просіть залишити відгук, якщо клієнт щасливий або написати про проблему особисто вам, щоб допомогти клієнту розібратися в причині.

За матеріалами Forbes.ua