Управление мультиканальными продажами с помощью Sellbrite (GoDaddy)

Управління мультиканальним продажем за допомогою Sellbrite (GoDaddy)

Нещодавно ми зіткнулися з проблемою: у нашого замовника є 2 магазини Shopify та 1 Amazon аккаунт. Поспілкувавшись з тими підтримками Shopify і кількома програмами, що надають інтеграцію Shopify і Amazon FBA, ми зрозуміли, що зв'язати 2 магазини Shopify і Amazon практично неможливо.

Так ми знайшли програму Sellbritе, яка підтримує багатоканальне з'єднання.


Програма Sellbrit створена для синхронізації ваших магазинів на найбільших світових онлайн-ринках. Легко інтегрується з Amazon, eBay, Etsy, Walmart, Coogle, Sears, Newegg, Shopify, Shopify Plus, Bigcommerce, Woocommerce.

Sellbrite пропонує багато функцій для вашого інтернет-магазину. Ось кілька із них:

 • Управління кількома магазинами та платформами за допомогою однієї панелі керування.
 • Автоматична синхронізація товарів, замовлень та запасів між платформами, що дозволяє усунути перепроданість.
 • Управління запасами та замовленнями в режимі реального часу.
 • Аналітика продажу та продуктивності.
 • Виконує замовлення FBA з інших каналів продажу.

 

Налаштуйте програми Sellbrite

Для того, щоб налаштувати програму Sellbritе, вам потрібно встановити її з магазину програм Shopify і створити обліковий запис. Для вашої зручності на головному екрані програми є інструкція зі встановлення.

 1. Щоб додати свої канали продажів, необхідно натиснути на Списки - додавання/керування каналами, після чого ви потрапите на сторінку, де будуть відображатися всі ваші торгові майданчики, які ви вже підключили. У правому верхньому кутку знаходиться кнопка «Підключити новий канал»через яку ви зможете додати новий канал продажів. Виберіть канал, який хочете підключити, введіть необхідні поля , і зайдіть в обліковий запис обраного каналу продажу в новій вкладці, яка з'явиться після натискання на кнопку «Підключити обліковий запис»
 2. Після додавання всіх потрібних вам каналів продажів, потрібно додати товари з цих каналів, для цього переходимо в потрібний канал через списки та натискаємо кнопку “Імпорт із Shopify". Додайте так товари не тільки після додавання каналу продажу, але також якщо у своєму каналі ви створюєте окремо нові товари. Зробіть це з усіма вашими каналами.
 3. Далі синхронізація ваших товарів по всіх каналах продажів пройде автоматично, якщо артикули ваших товарів співпадуть. Якщо артикули не збігаються з потрібними товарами, вам потрібно виправити це у ваших каналах продажів і знову зробити імпорт товарів. Щоб перевірити чи коректно синхронізувалися ваші товари потрібно зайти в Всі продукти, праворуч ви побачите логотипи ваших каналів, товари яких синхронізувалися. Якщо деякі товари не синхронізувалися, вам потрібно перейти на сторінку вашого каналу і натиснути на значок синхронізації, який горітиме червоним і вибрати відповідний вам товар.

На цьому основне налаштування каналів продажів і товарів закінчено, і ви вже можете працювати в цьому додатку. Переглядати замовлення, продаж, доступний інвентар та аналітику продажів.

 

Як налаштувати виконання замовлень FBA з інших каналів продажу?

Для того щоб налаштувати функцію FBA для інших каналів продажів необхідно перейти в налаштування потрібного вам каналу, Списки - Shopify - Налаштування каналу. І зробити такі налаштування:

 1. Увімкніть синхронізацію інвентарю.
 2. Поставте склад FBA перше місце серед всіх складів.
 3. Зіставте ваші склади Shopify та FBA.
 4. Увімкнути автоматичне виконання FBA.

 

Після того як ви внесете ці налаштування, ваші замовлення будуть надсилатися автоматично протягом 20 хвилин після синхронізації замовлень з ваших торгових каналів. Також ви можете надсилати замовлення вручну.

Для того, щоб відправити замовлення функцією FBA, перейдіть в Замовлення, виберіть потрібне вам замовлення, перейдіть в нього натиснувши на номер замовлення і натисніть кнопку «Надіслати до FBA»

 

Тарифи Sellbrite 

Sellbrite пропонує кілька планів свого ціноутворення, залежно від рівня використання та кількості платформ, на яких ви продаєте товари. На даний момент Sellbrite пропонує можливі плани:

 • Безкоштовний план: підходить для невеликих магазинів, які просуваються лише на одній платформі та мають менше 30 замовлень на місяць. Також у безкоштовному плані недоступна інтеграція FBA.
 • Платний план: вартість залежить від кількості замовлень на місяць і починається від $29 на місяць за 100 замовлень. Також вам доведеться доплатити $19 на місяць за інтеграцію FBA, якщо вам потрібна ця функція.