Повне керівництво по прямих доставках (дропшіп) з AliExpress

Повне керівництво по прямих доставках (дропшіп) з AliExpress

Дропшіп – відмінний спосіб почати бізнес в сфері електронної комерції, не турбуючись про інвентаризацію або доставку. Це досить банально і просто – необхідно лише скласти список товарів, які Ви оберете для продажу на Вашому сайті і відправити електронну пошту Вашому постачальнику, щоб той відправляв товари від Вашого імені кожного разу, коли Ви будете отримувати замовлення.

Запуск дропшіп-бізнесу є відмінним способом включитися в тематику електронної комерції. Кілька років тому було необхідно глибоко копатися в безлічі інтернет-баз в пошуках надійного постачальника, що часом здавалося досить важким завданням, але все ж здійсненним. Однак коли справа стосується Oberlo і Aliexpress – тут на порядок все простіше. Обидва постачальники надають свої послуги за прямими поставками.

AliExpress дозволяє легко поставляти товари для продажу у Вашому магазині, не турбуючись про інвентаризацію або доставку. Ви можете оплатити товари за оптовими цінами, після чого товари будуть відправлені безпосередньо Вашим клієнтам.

AliExpress home page

Чому для дропшіпа зручно використовувати саме AliExpress

AliExpress – це гігантський ринок з широким вибором товарі, які Ви можете продавати в своєму магазині. Оскільки більшість продавців AliExpress є зарубіжними виробниками, їх ціни дуже конкурентоздатні.

Хоча AliExpress позиціонує себе як інтернет-магазин, більшість продавців розуміють, що основна маса їх клієнтів є перепродавцями і набагато більш зацікавлена ​​в прямих поставках.

Дропшіп з AliExpress досить простий.

Первісної вартості або плати немає, тому Ви можете тестувати товари без будь-яких фінансових вкладень. Використовуючи AliExpress або Oberlo, Ви можете почати свої прямі поставки вже сьогодні, абсолютно безкоштовно.

Багато продавців на AliExpress мають відмінні фотографії товарів, які Ви можете використовувати на своєму веб-сайті, а також докладні описи товарів, які допоможуть Вам описати товар у Вашому магазині.

Нарешті, використовувати дропшіп з AliExpress також просто, як замовити товар для себе.

Давайте ж детальніше розглянемо цей функціонал, як це все працює, як шукати товар і продавця, і як позиціонувати себе для успіху. Не варто переживати – насправді все досить просто. Дропшіп з використанням AliExpress – відмінний спосіб почати роботу в інтернеті, коли у Вас є хороше керівництво.

Чому люди будуть купувати саме у Вашому магазині, якщо вони можуть купити одні і ті ж товари на AliExpress?

З дропшіпом від компанії AliExpress, Вашою конкурентною перевагою не буде ціна або унікальні запатентовані товари. Ваша конкурентна перевага – пряма поставка товару клієнту, раніше конкурентів.

Це роздрібний арбітраж.

Для Вас в першу чергу головні конкурентні переваги – правильні маркетингові ходи і постійний пошук клієнтів. Ви завжди можете збільшувати кількість клієнтів шляхом нових пропозицій, товарів, брендів, створюючи контент і надаючи прекрасне обслуговування.

Налаштування магазину

Тепер, коли Ви розумієте суть роботи дропшіпа від AliExpress і створили свій магазин, до оформлення першого замовлення, давайте спочатку його налаштуємо.

Вибір Вашої ніши і товарів

Перша частина налаштування Вашого магазину повинна початися з вибору ніши. Якщо Ви не знаєте, з чого почати, подивіться вже створені категорії продуктів на самому AliExpress і спробуйте визначитися, що Вас найбільше цікавить або від продажу якого товару Ви будете отримувати не лише задоволення, а й прибуток.

AliExpress categories

Коли вибір області товарів, що продаються зроблений, пора перейти безпосередньо до самих товарів. Спробуйте вибрати кілька товарів, які Ви б хотіли перепродати в своєму магазині. У цьому керівництві вибір зупинений на кросівках.

Sneakers from AliExpress

Ознайомившись детальніше з магазином AliExpress, Ви зрозумієте, що тут просто величезний вибір продуктів на будь-який смак, та цей вибір може бути переважним. Він також може привести до головних болів, якщо Ви не вибираєте якісний продукт у надійного постачальника.

Існує певний список критеріїв для вибору товарів. В цьому немає наукового обґрунтування, але цей список дійсно допомагає вибрати надійних продавців. Ось кілька речей, які потрібно враховувати при виборі продукту на AliExpress для дропшіпа:

Ніяких брендів, фейків і підробок: уникайте будь-які бренди, щоб не потрапити на перепродаж якогось фейку і підробки. Шукайте немарковані товари. Якщо на товар є будь-який логотип, його варто виключити з розгляду, навіть якщо він може бути оригінальним. Не варто ризикувати при виборі товарів не у неліцензійного перепродавця, тому що насправді Ви поняття не маєте, чи дійсно продукт реальний. Це може значно обмежити Ваш вибір, тому оберіть область товарів, де бренд не має значення, наприклад, електронні аксесуари або одяг.

Безкоштовна доставка з ePacket: коли це можливо, намагайтеся перепродавати тільки ті товари, які можуть бути доставлені за допомогою безкоштовної доставки ePacket. Оскільки більшість товарів на AliExpress надходять з Китаю або Гонконгу, доставка ePacket є не тільки самою економічною, але й однією з найшвидших, коли справа стосується групи невеликих товарів.

AliExpress Shipping

Понад 300 замовлень: товар, який має велику кількість замовлень, може розповісти кілька цікавих речей. По-перше, це говорить про наявність попиту на товар. По-друге, постачальник є досить надійним, оскільки можна припустити, що деякі з цих замовлень повторюються. Коли Ви шукаєте новий товар, спробуйте його впорядкувати за більшістю замовлень.

AliExpress sorting

Оцінка більше 4,5 зірок: також важливо, щоб товари, які Ви плануєте перепродати, мали високий рейтинг (понад 4,5 зірок), а їх продавець – позитивні відгуки. Щоб дізнатися всі відгуки про продавця товарів можна використовувати розширення для Chrome під назвою AliExpress Seller Check.

AliExpress seller rating

Це розширення відкриє детальний огляд відгуків і рейтингу, залишений іншими покупцями, і його використання є набагато надійніше, ніж просто система оцінки AliExpress.

Низька ціна з високим коефіцієнтом гарантійної прибутку: в залежності від товару, який Ви хочете перепродати, намагайтеся дотримуватися при закупівлі товарів цінового діапазону від $ 1 до $ 20. Це робить угоду менш ризикованою, коли йде втрата коштів при продажу. Ці товари зазвичай можуть бути оцінені в розмірі від $ 20 до $ 50 або більше. Наприклад, можна знайти на AliExpress кросівки приблизно за 20 доларів і перепродати їх за 50 доларів. Це дасть 60% прибутку.

Велика кількість барвистих немаркованих зображень товару: будьте обачні і уважні при огляді фотографій, щоб переконатися в оригінальності зображень від оригінального виробника. У наш час шанси, що фото могли вкрасти в іншого роздрібного продавця, досить великі. Виконання швидкого пошуку зображень через Google, допоможе Вам побачити, чи дійсно фотографії товару є реальними, а бренд не підробкою від продавця або іншого виробника.

AliExpress product photo

Комунікативний продавець: не бійтеся задавати питання продавцеві перед тим, як зробити у нього замовлення. Хороший надійний продавець швидко відповість на всі Ваші запитання. Якщо продавець не відповідає на повідомлення – це перше, на що потрібно звернути увагу, і перейти до вибору іншого продавця.

Додавання товарів в ваш магазин

Як тільки Ви налаштуєте магазин, наприклад, з використанням Shopify, прийшов час додати товар. Цей крок дуже важливий, тому що це не так просто зробити – скопіювати зображення і опис товарів з AliExpress і розмістити їх на своєму сайті.

Щоб магазин був успішним, необхідно його таким позиціонувати. Для цього варто враховувати кілька речей, які і розглянемо.

Напишіть свої опису товарів. Описи багатьох товарів на AliExpress не були написані копірайтерами або для того щоб детально пояснити переваги. Так що не варто на них спиратися. Наявність власного унікального контенту в довгостроковій перспективі успішно послужить бізнесу (Google ігнорує контент, який дублюється) і допоможе поліпшити користь від сторінки товарів.

Повідомте клієнтам про терміни доставки. Рекомендується розміщувати на сторінці товару (або в іншому місці в магазині), що клієнтам може знадобитися не менше 20 днів (в залежності від постачальника) щоб отримати своє замовлення. Оскільки більшість постачальників на AliExpress розташовані в Китаї, час доставки може бути більше, ніж 20 днів.

Використовуйте додаток відстеження замовлень. Коли справа стосується більш тривалого періоду доставки, ніж більшість людей звикло, клієнти будуть часто надсилати електронні листи з питаннями про місце і час доставки замовленого товару. Використовуйте додаток відстеження замовлень з магазину Shopify App, щоб мати можливість оновлювати статус покупки товару.

AliExpress order status

Пропонуйте безкоштовну доставку. Це може стати одним з конкурентних переваг, тому рекомендується пропонувати безкоштовну доставку своїм клієнтам, скориставшись безкоштовною/недорогою доставкою, пропонованою багатьма продавцями на AliExpress.

Прайс-листи. Розгляньте питання про підвищення націнки товарів приблизно в два рази. Вихід за 50-процентну маржу дозволить зробити бізнес стоячим, а також покрити витрати на маркетинг.

Додайте товари в свій магазин, використовуючи Oberlo. Замість того щоб вручну додавати товари з AliExpress на сайт, є можливість скористатися Oberlo для швидкого додавання товарів в магазин.

Як використовувати дропшіп з AliExpress

Тепер, коли магазин, наповнений товарами, готовий до продажу і доставки, що ж робити, як тільки прийде перше замовлення?

Дропшіп з AliExpress працює аналогічно будь-якому регулярному дропшіпу. Коли замовлення отримано, придбайте товар на AliExpress і введіть ім’я та адресу клієнта. Продавець AliExpress обробляє все інше.

Непогано завести невелику таблицю зі списком усіх товарів на сайті, де буде вказана сума продажу, сума покупки на AliExpress, і посилання на лістинг AliExpress. Таким чином, всякий раз, коли буде отримано замовлення, буде на порядок простіше знайти постачальника на AliExpress, а також відстежувати зміни цін.

AliExpress prices analysys

Крім того, можна використовувати Oberlo, який допоможе легко з усім цим, в тому числі спростити замовлення на AliExpress і стежити за змінами цін.

Доброю ідеєю стане інформування продавця на AliExpress, про те, що Ви є дропшіпером. Таким чином, постачальник не буде включати будь-які рахунок-фактури або рекламні акції в вартість товару, який відправляється клієнтові.

При оформленні замовлення можна просто залишити продавцю повідомлення. Звичайне коротке повідомлення: «Я займаюся дропшіпінгом. Будь ласка, ніяких рекламних акцій і рахунків-фактур!». Для продавця цього буде більш ніж достатньо.

AliExpress order confirmation

Як згадувалося раніше, якщо постачальник знаходиться в Китаї – спробуйте вибрати доставку з ePacket, якщо така функція доступна в якості варіанту доставки. Багато постачальників будуть пропонувати цей варіант доставки абсолютно безкоштовно.

Як тільки продавець обробить замовлення, прийде електронний лист про звіт відправки товарів.

AliExpress shipped order

Натисніть посилання в листі, щоб переглянути замовлення, яке дозволить побачити номер для відстеження.

AliExpress manage orders

Перейдіть до свого сайту-магазину Shopify і оформіть замовлення. Обов’язково введіть номер для відстеження.

Add tracking info to Shopify for AliExpress shipping

І на цьому все! Тепер просто потрібно чекати, коли клієнти отримають замовлення. Коли він надійде, AliExpress відправить повідомлення електронною поштою з проханням підтвердити, що замовлення було отримано. Обов’язково потрібно дочекатися відповіді про отримання замовлення від клієнта. Після можна все підтверджувати. Це робиться для того щоб уникнути випадкового виникнення будь-яких негараздів в доставці товару – всі питання і проблеми можна з’ясувати безпосередньо з постачальником через AliExpress і знайти способи їх виправити.

Що таке повернення товару і засобів?

Багато постачальників AliExpress не пропонує повернення товару і засобів. Це означає, що Вам доведеться обробляти повернення товару і засобів одним з декількох способів. Проблема з покупкою товару в магазині з’являється в декількох випадках – або товар не був взагалі доставлений, або покупець не задоволений своєю покупкою.

У першому випадку замовлення, який не прибув покупцеві, повинен бути повернений постачальнику AliExpress. У разі виникнення питань зверніться до постачальника, щоб вирішити проблему або зверніться в AliExpress з питань «Захисту покупця».

Якщо клієнт просто не задоволений товаром, запропонуйте йому якесь відшкодування за плутанину і попросіть свого клієнта відправити фотографії пошкодженого товару. Після чого перенаправте їх продавцеві AliExpress і постарайтеся з’ясувати причинно-наслідковий зв’язок в найкоротші терміни.

Зростання бізнесу з дропшіпінгом

Після успішних перших продажів прийшов час почати вивчати, як можна розвивати свій бізнес і заробляти більше грошей.

Для початку варто навчитися знаходити і відрізняти, який постачальник є надійним з якісним товаром, а який ні. Свій бізнес краще налаштовувати на взаємини з надійними постачальниками, інакше все це було зроблено даремно. Це дозволить отримати більш вигідні ціни та обробку пріоритетних замовлень.

Більшість постачальників AliExpress використовують Skype. Якщо замовлення відбуваються постійно у одного і того ж продавця, рекомендується попросити ім’я користувача Skype для розвитку ділових відносин. Після того, як продавець побачить постійні повторювані замовлення і успішні продажі, він навіть може дати дозвіл на розміщення власного логотипу на його товари, а також включити різні рахунки або фірмові вставки в пакети доставки.

Станьте дропшіпером

Найкраща частина в дропшіпінгу з AliExpress можливість протестувати товар в продажу в своєму магазині. Немає гарантій на те, чи вийде продати певний товар? Просто додайте його в свій магазин і протестуйте його в продажу! Не виходить? Просто видаліть його з магазину і спробуйте інший. Для початку роботи, Oberlo стане відмінним помічником.

Завдяки відсутності початкової заставної вартості і постійної інвентаризації товарів, почати свій бізнес може кожен.