Размещение товара из магазина Shopify на портале Яндекс:Маркет

Розміщення товару з магазину Shopify на порталі Яндекс Маркет

Послідовність дій:

  1. Попередньо потрібно зареєструвати магазин в Яндекс:Маркеті і пройти перевірку з боку Яндекс.
    При реєстрації важливо ввести точну інформацію про компанію: назва, ІПН, ОГРН і т.п. Перевірка виконується роботом Яндекса і будь-яка невідповідність призведе до відмови в реєстрації магазина. Є 6 спроб перевірки і потім буде відмова від реєстрації в Яндекс:Маркеті.
  2. Товар з магазину Shopify можна розмістити на порталі Яндекс Маркет в ручному і автоматичному режимі. До розміщення товару потрібно розділити товар за категоріями.
    1. Ручний режим підходить для простого асортименту з рідкісним оновленням. Потрібно підготувати текстовий файл або файл у форматі Excel з продуктами. Після завантаження прайса чекайте дзвінок від співробітника Яндекса, який буде перевіряти відповідність інформації в прайсі з тим, що Ви повідомите. Якщо будуть розбіжності, то буде відмова в реєстрації прайс-листа.
    2. Для автоматичного вивантаження прайс-листа магазину Shopify в Яндекс:Маркет є додаток. Його можна буде налаштувати на щоденне оновлення відомостей про товар. Ціна додатку від 18000 руб за установку і 4800 руб в рік (до 25 товарних позицій, якщо більше 500 позицій, то ціна від 700 руб в місяць).